Jak przygotować pliki?
Certyfikat FSC
grafika ozdrobna
o_firmie oferta portfolio slowniczek ctp kontakt sungraf_logo
 
 
 

Certyfikat FSC

Miło nam poinformować Państwa że wdrożyliśmy system certyfikacji kontroli pochodzenia produktu – FSC.

System certyfikacji FSC (od nazwy organizacji Forest Stewardship Council®) dotyczy wszystkich drzewnych i niedrzewnych produktów pochodzenia leśnego. System FSC powstał w 1993 roku jako pierwszy system certyfikacji dotyczący terenów leśnych i produktów z nich pochodzących.

Dzięki temu nasi Klienci zamawiając produkty z certyfikatem FSC mają gwarancję, że zostały one wytworzone z surowców pochodzący z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających najwyższe standardy społeczne i środowiskowe oraz innych źródeł kontrolowanych. Dodatkowo proces ich produkcji, a także kolejne etapy „życia produktu" na linii wytwórca - klient końcowy, były realizowane zgodnie z normami FSC.

Świadczy on o pełnym zaangażowaniu naszej firmy w proces odpowiedzialnej praktyki wytwarzania produktu. Logo FSC rozpoznawalne na całym świecie, umieszczone na produkcie stanowi wizytówkę staranności i dbałości o tereny leśne, i ich wykorzystanie, która zawiera się nie tylko w wartościach naszej firmy, ale przede wszystkim znajduje odzwierciedlenie i zastosowanie w naszej codziennej produkcji.

certyfikaty

 

 

   
grafika ozdobna
©2017 Firma Poligraficzna "SUNGRAF" Spółka jawna